Gå videre til hovedindhold
PaddywaxA Dopo Snake
duftlys
(0)
Paddywax A Dopo Snake duftlys
Paddywax A Dopo Snake duftlys
Paddywax A Dopo Snake duftlys

Beskrivelse Paddywax A Dopo Snake

Dette produkt er blevet pakket af producenten uden cellofan.

Top notes
Topnoter - De udvikler sig lige efter, du tager duften på. De skaber det første indtryk og er normalt ret intense, men ikke langvarende.
Citron, Oliven, Aldehyder
Middle notes
Mellemnoter - Kernen af duften kommer frem efter et par minutter, når hovedduften fortager sig. Disse noter holder omkring 2 til 3 timer.
Sort figen, Hedione, Figenblade
Base notes
Basisnoter - Den sidste og ofte længstvarende del af duftens udvikling på din hud. Holder alt fra 4 timer til mere end en dag.
Moskus, Poppel, Tonkabønner
Parfumekategoricitron, grøn
Type af vægebomuld
Antal væger2
Type af vokssoya

En duft kan på et øjeblik forandre humøret og rummets atmosfære. Duftlyset Paddywax A Dopo Snake får dit hjem til at dufte dejligt og skaber et behageligt miljø til afslapning og hverdagsøjeblikke alene eller sammen med dine nærmeste. Mens det brænder, skaber den stille knitrende flamme desuden en varm og beroligende atmosfære i rummet.

Egenskaber:

  • frisk duft
  • sommerduft
  • citrusduft
  • ideel som gave

Ingredienser:

  • 100 % sojavoks
Denne tekst er automatisk genereret.
184 g
112,10kr

Mere end 5 stk. på lager | 60,92kr / 100 g, inkl. moms | Kode: PWX01469
GLS
onsdag 9.9.2026
54,00 kr
Afhentning i pakkeshop
onsdag 9.9.2026
44,00 kr