Gå videre til hovedindhold
Sister's AromaHotel Royal Oud
aromadiffusor med opfyldning
(0)
Sister's Aroma Hotel Royal Oud aromadiffusor med opfyldning
Sister's Aroma Hotel Royal Oud aromadiffusor med opfyldning
Sister's Aroma Hotel Royal Oud aromadiffusor med opfyldning

Beskrivelse Sister's Aroma Hotel Royal Oud

Dette produkt er blevet pakket af producenten uden cellofan.

Top notes
Topnoter - De udvikler sig lige efter, du tager duften på. De skaber det første indtryk og er normalt ret intense, men ikke langvarende.
Rosépeber, Safran, Elemi
Middle notes
Mellemnoter - Kernen af duften kommer frem efter et par minutter, når hovedduften fortager sig. Disse noter holder omkring 2 til 3 timer.
Oud, Rose, Labdanum
Base notes
Basisnoter - Den sidste og ofte længstvarende del af duftens udvikling på din hud. Holder alt fra 4 timer til mere end en dag.
Røgelse , Tonkabønner, Læder
Parfumekategorikrydret, træagtig
Type af aromadiffusor stick
Anvendelsesområdeinteriør

Hjemmet er et sted, hvor vi tilbringer en stor del af vores tid, og derfor bør det virke behageligt og harmonisk. Aromadiffuseren med påfyldning Sister's Aroma Hotel Royal Oud hjælper med at sprede en let duft og skabe en rolig atmosfære. Samtidig vil den få ethvert interiør til at se flottere ud med sit design og være et stilfuldt tilbehør.

Egenskaber:

  • frigiver lidt efter lidt duften i rummet

Brugsvejledning:
Åbn duftsprederens lukkemekanisme, og hæld fyldet i den. Duften frigøres fra duftsprederen lidt efter lidt gennem pindene i den. Jo flere pinde, du sætter i beholderen, des stærkere kan duftessensen mærkes i rummet. Opbevares uden for børns rækkevidde. Hvis indholdet af diffuseren kommer i berøring med huden, vaskes den med masser af vand og sæbe. Skyl i nogle minutter, hvis det kommer i øjnene.

Denne tekst er automatisk genereret.
Ny
250 ml
1.350,00kr

1 tilgængelig | 540,00kr / 100 ml, inkl. moms | Kode: SST00961
Køb nu. Betal om 30 dage med Klarna.
GLS
onsdag 26.8.2026
54,00 kr
Afhentning i pakkeshop
onsdag 26.8.2026
44,00 kr