Gå videre til hovedindhold
Gavesæt til mænd
(0)
CAROLINA HERRERA 212 Men Gavesæt til mænd
CAROLINA HERRERA 212 Men Gavesæt til mænd

Beskrivelse CAROLINA HERRERA 212 Men

Dette produkt er blevet pakket af producenten uden cellofan.

Top notes
Topnoter - De udvikler sig lige efter, du tager duften på. De skaber det første indtryk og er normalt ret intense, men ikke langvarende.
Græs, Citronblade
Middle notes
Mellemnoter - Kernen af duften kommer frem efter et par minutter, når hovedduften fortager sig. Disse noter holder omkring 2 til 3 timer.
Gardenia, Grøn peber, Lavendel
Base notes
Basisnoter - Den sidste og ofte længstvarende del af duftens udvikling på din hud. Holder alt fra 4 timer til mere end en dag.
Sandeltræ, Pokkenholt, Hvid moskus
Parfumekategoritræagtig
SættypeGavesæt
Duftingrediensernes koncentrationeau de parfum

Ho, ho, ho! Julen er lige på trapperne, og ligesom hvert år kan det betale sig at kigge efter julegaver i god tid. I år har vi forberedt luksuriøse juleæsker til dig, der er fyldt med bestsellere inden for skønhedsprodukter og parfumer, som du får i en dejlig gaveindpakning. Du kan vælge blandt masser af produkter, mens vi selv vælger æskens design til dig, for julen handler især om smukke overraskelser!

Egenskaber:

  • gaveduften i sættet vil mangedoble glæden
  • glæder alle mænd

Sættet indeholder:

Denne tekst er automatisk genereret.
1 stk.

Ikke på lager i øjeblikket | Minimumspris 1.290,00 kr
Den laveste pris, som produktet har været udbudt til salg til i de sidste 30 dage, inden særtilbuddet/udsalget startede.  Flere oplysninger 
| Kode: CHR03861