Gå videre til hovedindhold
Sister's AromaDrunk Cherry
aromadiffusor med opfyldning
(0)
Sister's Aroma Drunk Cherry aromadiffusor med opfyldning
Sister's Aroma Drunk Cherry aromadiffusor med opfyldning
Sister's Aroma Drunk Cherry aromadiffusor med opfyldning

Beskrivelse Sister's Aroma Drunk Cherry

Dette produkt er blevet pakket af producenten uden cellofan.

Top notes
Topnoter - De udvikler sig lige efter, du tager duften på. De skaber det første indtryk og er normalt ret intense, men ikke langvarende.
Heliotrop, Mos, Oud, Tonkabønner, Sandeltræ
Middle notes
Mellemnoter - Kernen af duften kommer frem efter et par minutter, når hovedduften fortager sig. Disse noter holder omkring 2 til 3 timer.
Mandler, Kanel, Kirsebær, Kryddernellike
Base notes
Basisnoter - Den sidste og ofte længstvarende del af duftens udvikling på din hud. Holder alt fra 4 timer til mere end en dag.
Rose, Rom, Vanilje, Rav
Parfumekategorifrugtig, træagtig
Type af aromadiffusor stick
Anvendelsesområdeinteriør

Hjemmet er et sted, hvor vi tilbringer en stor del af vores tid, og derfor bør det virke behageligt og harmonisk. Aromadiffuseren med påfyldning Sister's Aroma Drunk Cherry hjælper med at sprede en let duft og skabe en rolig atmosfære. Samtidig vil den få ethvert interiør til at se flottere ud med sit design og være et stilfuldt tilbehør.

Egenskaber:

  • frigiver lidt efter lidt duften i rummet

Brugsvejledning:
Åbn duftsprederens lukkemekanisme, og hæld fyldet i den. Duften frigøres fra duftsprederen lidt efter lidt gennem pindene i den. Jo flere pinde, du sætter i beholderen, des stærkere kan duftessensen mærkes i rummet. Opbevares uden for børns rækkevidde. Hvis indholdet af diffuseren kommer i berøring med huden, vaskes den med masser af vand og sæbe. Skyl i nogle minutter, hvis det kommer i øjnene.

Denne tekst er automatisk genereret.
Ny
110 ml
189,00kr

Mere end 5 stk. på lager | 171,82kr / 100 ml, inkl. moms | Kode: SST00918
GLS
tirsdag 18.8.2026
54,00 kr
Afhentning i pakkeshop
tirsdag 18.8.2026
44,00 kr